چهارشنبه, 01 خرداد 1398
آخرین اخبار

لوله هایی که در تصویر میبینید دهها اینچ قطر دارند. طی پروژه ای قرار است آب را از پشتکوه باشت به اراضی امامزاده جعفر وتلخاب شیرین وسپس تا شهرک صنعتی گچساران،منتقل نمایند. این خط انتقال آب بیش از آنکه منافع عامه را تآمین نماید،دهها هکتار اراضی موروثی آقای تاجگردون و بستگانشان را در تلخاب شیرین و مورباشت وهمچنین شهرک صنعتی گچساران و اراضی پیرامون آن،سیراب خواهد نمود. اینم نمونه ایه از تلاش نماینده محترم درجهت توسعه زیرساختهای منطقه و خدمت بی منت. البته پیمانکار طرح از بستگان خود نماینده هستن و گفته میشه خود لوله ها ساخت شرکتی هست که اقایان سهامدار اون هستن.

نظرات   

 
0 #4 دشمن 1393-12-24 12:54
بابا .... مینویسی اگر بغضی در گلو داری چه به حق یا ناحق به خودتون مربوطه اگر پذیرفتید سایت خبری راه اندازی کنید پس رسالت خود را به نحو احسن انجام دهید و خبر های خود را با مستندات واقعی ارائه دهید طی این چند روز جز افتراهای بی سند چیزی از اخبار بی پایه و اساس سایت ندیدم.
و من الله توفیق
دوست محترم "دشمن": مستندات نزدیک انتخابات منتظر خواهند شد.کمی صبر
نقل قول
 
 
0 #3 حیدر شفیعی 1393-10-20 10:08
راهکار تعامل گرا را بیشتر می شود به اجرا گذا شت نام نیکی برای نمایند ه محترم می باشد
نقل قول
 
 
0 #2 حیدر شفیعی 1393-10-20 10:04
لطفا: دو گانگی بین طوایف درست نکنید امیدواریم که نماینده محترم تو حوزه انتخا باتی همه مردم را به یک نظر نگاه کنه هر جای ایران سود منفعت داشته باشد رونق کل ایران حساب می شود باید این تفکر را داشت که چه منا بعی دران منطقه در امرار معاش مردم مفید است به کار گرفت ؛نمی خوام نظرم را تحمیل کنم تخریب راه کار خوبی نیست باید راه کار سازند ه بدیهم به یاری خدا و جناب تا جگردون گچساران را گلستان کنید در ظمن پشتگوه باشت مردم زحمت کش و اهل کار هستن اگه امکانات کشاورزی در اختیار داشته باشند
نقل قول
 
 
0 #1 یدالله مرادی 1393-09-22 22:58
آقای دکتر گرجی این لوله ها بنام کشاورز و برای بهبود کشاورزی و از طرف دولت جمهوری اسلامی برای پیشرفت و توسعه شهرستان آمده .حالا جنابعالی و دوستان دیگر هی بگویند صاحب کارخانه کیست؟قرارداد چگونه منعقد شده{کی و چه تعداد و چگونه بهره ها میبرند و چه میزان؟ الله یعلموا و لا تعلمون .
کام دستهای پشت پرده ای شیرین میشود که فردا باید حق السهم خود را تقدیم بدارد.
نقل قول
 

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

تازه‌ ترین اخبار