چهارشنبه, 01 خرداد 1398
آخرین اخبار

بزرگ شده منطقه ای ایلیاتی و استبداد زده ام. ازکودکی آموخته ام در مقابل ظلم بایستم و حامی مظلوم باشم. مردمانم مظلومترین انساهای زمینند. از سیاست بازی و سواری گرفتن اربابان از مردم ساده دل روحی زخم دیده داشتم. برای آزمودن خود و ارزیابی بیشتر نگاه مردم به مطالبات تاریخیشان،با توکل به خدا وارد عرصه رقابت نمایندگی مجلس شدم. بلکه شمعی باشم در تاریکی محض. ازهمان ابتدا امکان موفقیت خود را اندک میدیدم اما این مسیر را لازمه تعالی فکری خود و مردمم ارزیابی کردم و جلو امدم.

همون روزهای اول که اعلام حضور کردم در پاسخ به خبرنگاران بیان کردم که حد اقل فایده حضور بنده در رقابتها تغییر نگاه مردم نسبت به مطالبات تاریخی شان و نگاه نخبگان نسبت به توانمندی شان خواهد بود. بعد ازمن ممکن است بسیاری از نخبگان مطرود دیارم شهامت حضور در رقابتهای حساس را پیدا نمایند. رقبا از ماهها پیش حضورشان مسجل بود و امکانات و نیروهای سیاسی شان گرم فعالیت بودند و در سایتهای نظر سنجی رتبه های بالایی داشتند، ظرف مدت حدود یکماه بعد از چند مصاحبه و ارائه چند مقاله،به شکلی غیر منتظره با استقبال بی نظیر نخبگان و جوانان دیارم نسبت به دیدگاههایم مواجه شدم. همین اقبال عمومی باعث دلگرمی بیشتر حقیر و تشویش و نگرانی نامزدهای شناخته شده و دامنه دار گردید.درست در روزهایی که نظرسنجیهای استانی و محلی داشت عبور من رو از سایر رقبا منعکس مینمود و در شرایطی که دوستان و اطرافیانم با امیدواری بالایی رایزنی منطقه ای خود رو پیش میبردند،نزدیکان دو نامزد مطرح در حال تهیه طومار و اخذ امضا از مردم بودند بر علیه بنده! صدها امضا فقط در باشت جمع اوری کردند؟! کار به گونه ای پیش رفت که شورای نگهبان دراولین مرحله به اتهام عدم التزام به ولایت و اسلام! بنده را رد صلاحیت نمود. من تنها نامزد رد صلاحیتی گچساران بودم که بالاترین رآی را در نظرسنجیها کسب کرده بودم. بعد از رد صلاحیتم نزدیکانم را آزاد گذاشتم به هر کس که دوست دارند رآی بدهند و خودم کار سیاسی را متوقف وبه تنهایی به آقای فولادی که انسانیت و عملگرایی مطلوبتری در ایشان سراغ داشتم رآی دادم. امروز نزدیک به سه سال از آن انتخابات میگذرد. نمیدونم اگه اعلام حضور کنم دوستان شورای نگهبان باز مرا رد صلاحیت خواهند نمود یا خیر. اما در همینجا به این دوستان گوشزد میکنم که خطاهای متعدد امثال شما موجب شده که نظام دوست و دشمن خود را نشناسد. من هرچقدر هم نسبت به دینم و ولایت اعتقادات سستی داشته باشم،بمراتب بیشتر از غلام تاجگردون به نظام و رهبری تعلق خاطر داشته و دارم. امیدوارم این دور کمی وجدان و انسانیت را لحاظ نمایید و بیجهت دیگران را از حقوق اجتماعی شان محروم نسازید. این کارها بی احترامی به مردم نیز تلقی میگردد.

نظرات   

 
0 #1 باشت 1393-11-09 17:15
شورای نگهبان اگه ترسو نباشه و مفهوم خوبی ها را بدونه و خیر و صلاح مردم را بخواهد، دکتر گرجی زاده تایید صلاحیت می شود. که بعید می دونم اینطور بشه
نقل قول
 

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

تازه‌ ترین اخبار